Hakkımızda

HİKAYEMİZ

10 yaşındaki oğlumun vücudundaki egzama ile yıllarca uğraştık. Kullanmadığımız ilaç, krem, bitkisel yöntemler ve halk arasındaki adı ile “kocakarı ilaçları” dahil denemediğimiz tedavi yöntemleri kalmamıştı.

Kullandığımız bir kısım kortizonlu ilaç sayesinde oğlumun derisinde incelme ve bacaklarında kıllanma yaşamaya başlamıştık.

Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine pek de inanmadan da olsa BADEM KATRANI KREMİ ve BADEM KATRANI SABUNUNU kullanmaya başladık. Sonuç inanılmazdı oğlumun pullanan, kızaran, kuruyan ve kaşınan cildinden çok kısa sürede beklentilerin üzerinde sonuç almamız bizi fazlasıyla memnun etmişti.

 

Tavsiye ettiğimiz kişilerden gelen olumlu sonuçlar üzerine sedef ve egzama rahatsızlığı olan insanların hayat kalitesini artırmak ve şifa bulmalarına yardımcı olabilmek adına ürünleri tanıtmaya ve tüm rahatsızlığı olanlara duyurmayı amaçladık.

 

almond blossom, stone fruit family, blossoms-1229140.jpg

Dünyada nadir bulunan saf Badem Katranı ve Shea Yağı ile tamamen doğal ve natürel yöntemler ile hazırlanan ürünleri sizlerle buluşturmak için çabalıyoruz.

Bir çok rahatsızlıkların tedavisinde yardımcı olacağını beklediğimiz ürünlerden %100 müşteri memnuniyeti almak daha mutlu ediyor.

Kendimiz kullanmadığımız hiç bir ürünü başkasına tavsiye etmiyoruz.
Almond Tar
Doğadan Gelen Sağlık
Shopping Cart
Scroll to Top
Sohbeti Başlat
1
Canlı Sohbet
almondtar
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim